עיצוב בתים פרטיים

כאשר מדובר ב עיצוב בתים פרטיים, בשלבים הראשונים אני נפגשת עם הלקוחות, מכירה אותם, לומדת את הצרכים, התחביבים ,ההתנהלות היומיומית והסגנון העיצובי.

לאחר מכן אני מתחילה את שלב הכנת הסקיצות. בשלב זה אני מחברת את הפרוגרמה של הלקוח מול מימוש הפוטנציאל של החלל. בד"כ אני מגישה ללקוח מספר סקיצות, וביחד אנו בוחנים את היתרונות והחסרונות של כל סקיצה, מתוך חשיבה משותפת זו יוצאת תוכנית עיצוב הבית.

שיתוף פעולה עם אדריכל

במידה ומעורב אדריכל בפרויקט (-כשמדובר בהרחבת הבית או בניה), אנו יושבים יחד לגיבוש התוכנית הסופית בהתאם לסקיצה הנבחרת. בשלב זה תפקידי כמעצבת פנים הינו קריטי וחיוני ביותר, היות ואנו שמים דגש הן על חלוקת חללים נכונה, והן על תוכנית עיצוב הבית הכוללת, העמדת הריהוט, נישות מיוחדות, חיפויי קיר מיוחדים, ובהתאמה נקודות החשמל.

תוכניות הביצוע שיוצאות מהסטודיו לקבלנים הינן מפורטות ומאוד ברורות. על סמך תוכניות אלה ניתן לגשת למכרז קבלנים, ולקבל הצעות מחיר.

בנוסף, אני מוציאה ללקוחות הדמיה הממחישה כיצד בית חלומותיהם ייראה לאחר השיפוץ או הבניה, תוך שימת דגש לחומרים שאיתם נעבוד בשלב הרכישות.

בשלב הבניה או השיפוץ תפקידי כ מעצבת פנים לעמוד בקשר קבוע עם הקבלנים, להגיע לשטח ולתת פתרונות לבעיות שצצות תוך כדי בניה, ולוודא שהשיפוץ מותאם לתוכניות העיצוב.

כמו כן, בהתאמה להתקדמות הבניה או השיפוץ תפקידי כ מעצבת פנים ללוות את הלקוחות לרכישות עבור עיצוב הבית. הרכישות כוללות מטבח, קרמיקה לחדרי רחצה, ריצוף, נגרות לבית, חיפויי קיר מיוחדים, ריהוט וכדומה. בזמן זה אני מוודא שהדברים נרכשים באיכות, בעמידה בתקציב, ובהתאמה לקונספט העיצובי שנבחר.

ב עיצוב בתים פרטיים השלב הסופי של הפרויקט הוא לשתות קפה עם הלקוח בביתו הבנוי החדש או המשופץ ולהנות מיצירה הרמונית, יפה ומושלמת.

 נמאס לך לחפש מעצב פנים ?  טלפן עכשיו: 052-8287245 – ליעד

 

ליעד רוזנברג : מעצבי פנים בדרום | מעצבת פנים | עיצוב דירות | מעצבת פנים בבאר שבע | מעצבת פנים באשדוד

 

לקבלת ייעוץ בעיצוב פנים מלאו את הפרטים הבאים